FAALİYET ALANLARIMIZ

Türkiye de bir ilk olan "Pasha Bio-Entegre Tesisleri" gerçek bir "Sıfır Atık" ve bir gurur projesidir. Bu projede "Besicilik, Biyogaz, Güneş Enerji Santralleri, Hibrit Enerji, Organik-Organomineral Granül ve Organik Sıvı Gübre, Örtü Altı Organik Hidroponik (Teknolojik) Seracılık ve Kuru-Sulu Tarım" yatırımları bir arada entegre edilmiş ve Dünyadaki karbon ayak izini azaltan niteliklerinden dolayı "Uluslararası Karbon Sertifikası"na layık görülmüştür.

BESİCİLİK

Tamamen teknolojik büyükbaş besicilik tesislerimiz ile sağlıklı et üretiyoruz.

Stock Photo Cows Feeding Process On Modern Farm Close Up Cow Feeding On Milk Farm Cow On Dairy Farm Eating 1291441552

YENİLENEBİLİR ENERJİ

Biyogaz, hibrit ve güneş enerji santrallerinden elde edilen elektrik enerjisini tesislerin ihtiyacında kullanıldıktan sonra fazlasını interkonnekte şebekeye vererek ülkemiz ekonomisine katkı sağlıyoruz.

Yenilenebilir EnerjiBiyoenerji

ORGANİK TARIM

Örtü altı topraksız organik hidroponik-teknolojik sera ve kuru-sulu tarım faaliyetleri ile tüketicilere sağlıklı ürünler sunuyoruz.

Organik Tarım

ORGANİK-ORGANOMİNERAL GÜBRE

Hayvancılık tesislerinin atıklarını biyogaz tesisimizde fermante ederek ürettiğimiz organik-organomineral gübre ve organik sıvı gübreyi Türk çiftçisinin kullanımına sunuyor ve yaptığımız organik tarımsal üretimlerimizde de kullanıyoruz.

Organomineral Gübre 3